7 застосовних і ефективних прикладів регресійного тестування
Найкращі практики Запускайте автоматизовані тестові кейси щодня ввечері, щоб будь-які побічні ефекти регресії можна було виправити в наступній збірці. Це знижує ризик релізу, покриваючи майже всі дефекти регресії на ранній стадії, замість того, щоб знаходити і виправляти їх в кінці циклу випуску. Регресійні тестові кейси потрібно вибирати дуже ретельно, щоб максимальна функціональність була покрита мінімальним набором тестових кейсів. Цей набір тестових кейсів потребує постійного вдосконалення для нової доданої функціональності.
Що таке регресійне тестування?
З огляду на те, що наша цифрова топографія змінюється щомиті, оновлення за допомогою новітніх технологій стає очевидним. Повторне тестування — це тип тестування, який виконується для перевірки того, що тестові випадки, які були невдалими в остаточному виконанні, успішно пройдені після усунення дефектів. У цьому випадку ми збираємося перевірити модифікацію разом із зоною або областями впливу, які називаються Регіональне регресійне тестування . Тут ми перевіряємо зону впливу, оскільки якщо є надійні модулі, це також вплине на інші модулі.
Часткова або повна помилка програми
Оскільки тестовий сценарій написаний за допомогою функції регресії або старої функції. Під час цього процесу вони скористаються допомогою Регресивні випадки тому що вони не мають знань про продукт, а також інструмент і додаток . Тому можна сказати, що тестування змінені функції і усі решта (старі) функції називається Повне регресійне тестування .
- Наскрізна регресія включає в себе всі тестові кейси, які повинні бути повторно виконані, щоб протестувати весь продукт від початку до кінця, охоплюючи всі основні функціональні можливості продукту.
- У процесі аналізу і проектування ми розробляємо тестові сценарії на підставі загальних цілей тестування, визначених під час планування.
- Це поєднання функціональних і нефункціональних методів тестування, призначених для виявлення та виправлення помилок, які виникають через оновлення функцій і зміни коду.
- Регресійне тестування не проводиться виправлення конкретних дефектів.
Коли потрібно робити регресійне тестування?
Щоразу, коли помилку виправлено, ми повторно перевіряємо помилку, і якщо є будь-який залежний модуль, ми проводимо регресійне тестування. Припустімо, що кнопка входу не працює на сторінці входу, а тестер повідомляє про помилку, вказуючи, що кнопка входу не працює. Коли розробники виправлять помилку, тестувальник перевірить її, щоб переконатися, що кнопка входу працює відповідно до очікуваного результату.
З якими проблемами може зіштовхнутися QA при проведенні Регресійного тестування
Будь-які ризики та припущення визначаються, і для них готується план дій на випадок непередбачених обставин. Начебто все було гаразд, але чомусь це запитання не давало мені спокою ще досить довго. Створюйте багаторазові тестові сценарії та тестові дані, щоб зменшити дублювання та покращити технічне обслуговування. Це включає використання тих самих операційних систем, браузерів і конфігурацій пристроїв, що використовуються у виробництві. Виконуються вибрані тести, і саме тут автоматизація приносить максимальну користь.
Він дозволяє користувачам самостійно створювати тести, засновані на взаємодії користувачів у реальному часі. Ця функція використовує новий підхід до регресійного тестування, розглядаючи, як користувачі взаємодіють з вашим додатком, і гарантуючи, що новий код не порушує існуючі потоки користувачів. Автоматизація кросбраузерного тестування та тестування на різних пристроях – ще одна чудова функція для регресійного тестування в ZAPTEST. Коли ви оновлюєте код, ви не завжди знаєте, як і де це може спричинити нестабільність та дефекти. M-Run вирішує ці проблеми, дозволяючи командам запускати один і той самий тест на різних пристроях і робочих станціях. Результат цього тестування використовується для визначення того, чи досить стабільна збірка, щоб продовжити подальше тестування.
Посилання на сайт
Повне регресійне тестування зазвичай виконується в пізніших версіях. Таким чином, ви можете використовувати FRT після перших кількох випусків і як останній тест перед запуском. Одна з регресійне тестування головних цілей регресійного тестування – це визначити, чи впливає зміна в одній частині програмного забезпечення на його інші частини. 1) Регресійне тестування рекомендується проводити кілька разів (3-5). Тому, з метою економії дорогоцінного часу (і, може бути, для позбавлення від «рутинності») в регресійних тестах активно використовують засоби автоматизації тестування.
Тул, що підтримує різні мови і фреймворки, такі як Oracle, https://wizardsdev.com/ Java, SAP та інші. QTP (QuickTest Professional) автоматизує функціональність перевірки, яка також поставляється з вбудованою IDE. Після перевірки звітів і виявлення коду, що спричиняє проблему, його додатково розбивають, щоб визначити, як і чому існують проблеми.